• facebook
  • twitter
-A | A+

Başkanın Mesajı

Değerli Hemşehrilerim,
Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra teveccühünüzle ikinci kez göreve geldim. Hedefimiz olan modern ve çağdaş bir Kaymaklı oluşturmak için arkadaşlarımla birlikte sizden aldığımız güven ve destekle canla başla çalışmaya devam edeceğiz.
Şeffaf belediyecilik anlayışıyla halka dönük, halkla iç içe bir yönetim biçimini ilke edindik. Temel altyapı ve üstyapı hizmetlerini en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. Kasabamızın yaşanmak istenen bir yerleşim yeri haline gelmesi için çevreye ve tarihi değerlere duyarlı, sürekli kendini geliştiren bir yönetim anlayışıyla hareket etmeye devam edeceğiz.
Kasabamızın temel sorunları olan yol, turizm altyapısı ve eğitim konularında bu güne kadar tamamladığımız ve halen devam etmekte olduğumuz çalışmalarla kasaba çehresini sağladığımız imkanlar doğrultusunda değiştirme ve geliştirme çalışmalarımız devam edecektir.
B güne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda bie destek olan ve güvenini esirgemeyen başta Belediye Meclisi Üyelerine, çalışma arkadaşlarıma ve siz değerli kasaba halkına şükranlarımı sunarım.
Her şey daha güzel ve daha yaşanabilir bir Kaymaklı için.
Saygılarımla