• facebook
  • twitter
-A | A+

Başkan Elma: “Bayramlar Milli Birlik Ve Beraberlikleri Pekiştirmek İçin Önemli Bir Fırsat.”

Haber Tarihi: 14/06/2018
Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, yayınladığı mesaj ile Ramazan Bayramını kutladı. Başkan Elma, bayramların milli birlik ve beraberlikleri pekiştirmek, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek için önemli bir fırsat olduğunu belirtti.

Başkan Elma, yayınladığı bayram mesajın da: “Ramazan; bir olmanın, beraber olmanın, kardeş olmanın, paylaşmanın mutluluğunu bizlere bir kez daha yaşattı. Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek milletçe bir bayrama daha kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. Bayramlar; milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirmek için önemli bir fırsattır. Bayramın milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum. Başta tüm hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Kaymaklı Belediyesi Bayramlaşma Töreni, bayramın 1. günü saat 11:30 ile 12:30 arasında; Belediye Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.