• facebook
  • twitter
-A | A+

BAŞKAN ELMA'DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Haber Tarihi: 29/08/2017
Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Büyük Zaferin 95. Yıl Dönümün ’de Başkan Elma şunları söyledi: “Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında, Türk Ordusu’nun ülke topraklarını hiçbir işgalci güce bırakılamayacağını anlatan bu büyük zaferin 95’inci yıl dönümünü o büyük günde olduğu gibi aynı güç, aynı inanç ve aynı kararlılıkla karşıladığımızı belirtmek istiyorum. Milletimizin birliğine, kardeşliğine, bütünlüğüne ve parlak geleceğimize yönelik gerek ülke sınırlarımız içerisinde veya yakınında gerekse içinde bulunduğumuz coğrafyada çeşitli terör örgütlerinin ve uzantılarının çirkin saldırıları ile karşı karşıyayız.

Şu hiçbir zaman unutmamalıdır ki; yapılan her türlü terör hareketi ve girişimleri bizleri yıldırmamakta, aksine bizleri birbirimize daha çok bağlamaktadır. Devletimiz ve milletimiz bin yıldır olduğu gibi bu coğrafyada 2023’leri, 2071’leri milli birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir coşku içinde kutlayıp, bugün ülkemizde yaşanan terör olaylarını ve onların arkasındaki karanlık güçleri en yakın zamanda bertaraf edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerimle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”