• facebook
  • twitter
-A | A+

Bir Gün Değil Her Gün Annelerin Günü

Haber Tarihi: 14/05/2017
Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, annelik, karşılıksız ve koşulsuz bir sevgiye dayanan, hiçbir değerle kıyaslanamayacak kadar kutsal bir görev, yüce bir duygu olduğunu söyledi.

Kaymaklı Belediyesi Anneler Günü sebebiyle Kaymaklı Belediyesi Gazetesi 3. sayısı ile birlikte mutfak önlüğü dağıtımı gerçekleştirdi. Belediye personeli sokak sokak gezerek hediyeleri annelere ulaştırdı.

Başkan Elma, ailenin temel direği olan anneler, hiç eksilmeyen bir sevginin, sonsuz bir sabrın, fedakarlığın, iyiliğin, şefkatin, merhametin, kısacası en temiz ve en masum duyguların timsali olduğunu belirtti. Elma, "İlk öğretmenimiz, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, en büyük destekçimiz ve yaşamdaki en değerli hazinemiz olan annelerimiz sevgilerin ve mutlulukların en güzeline layıktır. Annelerimize sevgimizi göstermenin en iyi yolu, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit annelerimizin anneler gününü tebrik ediyorum. Aramızdan ayrılarak ebediyete göç eden tüm annelerimize Allah'tan rahmet, hayattakilere de evlatlarıyla, sevdikleriyle sağlık, mutluluk, huzur dolu bir ömür diliyor, en kalbi duygularla sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.