• facebook
  • twitter
-A | A+

Kaymaklı Belediye Başkanı Halit ELMA'dan Kurban Bayramı Mesajı

Haber Tarihi: 11/09/2016
Kaymaklı Belediye Başkanı Halit ELMA, Kurban bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan ELMA mesajında şunları kaydetti; "Bütün yurt sathında olduğu gibi, Gardaşlar Diyarı şehrimizde ve kasabamızda, birlik ve beraberliğimizi; karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü duygularıyla pekiştiren "Mübarek Kurban Bayramı"na ulaşmış bulunuyoruz.

Ülkemizde ve beldemizde Kurban Bayramını milletçe huzur, güven ve mutluluk içinde geçirmemiz dileğiyle hepinizi muhabbetle selamlıyorum.

Bayramlar; aile fertlerinin, akraba, eş-dost ve arkadaşların bir araya geldiği özlem giderdiği, komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin daha da pekiştiği bizlere aile olmanın ayrıcalığını yaşatan özel günlerdir. Şüphesiz bu özel dini günlerimiz çağın getirdiği birçok sosyal hastalığın da panzehiri olmaya devam etmektedir.

Türk Milletinin yüksek vatan sevgisi ve milli şuur duyguları karşısında her türlü terör hareketlerinin sonuçsuz kalacağı gerçeğini bir kez daha vurgulamak isterim. Bu vesileyle İslam Coğrafyasındaki acıların ve gözyaşlarının en kısa sürede dineceği, huzurun ve kardeşliğin tekrar hakim olacağı mutlu ve barış dolu günlere olan inancımı ifade ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle beldemizde ve beldemiz dışındaki hemşehrilerimin başta olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını en içten duygularımla kutluyor, sağlık, mutluluk, huzur ve güven içerisinde, ailenizle birlikte bir bayram geçirmenizi diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."