• facebook
  • twitter
-A | A+

Kaymaklı'da Baharla Birlikte Çalışmalar Hız Kazandı

Haber Tarihi: 19/04/2017
Bahar aylarının gelmesiyle birlikte Kaymaklı Belediyesi'nde, daha önce hazırlanan plan ve projeler çerçevesinde altyapı ve üstyapı düzenleme çalışmalarına hız verildi.

Kaymaklı Belediyesi ekipleri, adeta beldenin her sokağında; bir yandan altyapı çalışmalarının önemli bir ayağı olan kanalizasyon ve su şebekesi çalışması yapıyor, diğer yandan yol açma ve dolgu işlemlerine devam ediyor. Açılan yolların çevre duvarları ile çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarının tamamlanması için ise artık gün sayılıyor.

Kasabada yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, Kaymaklı'nın hemen hemen her sokağında belediye birimlerinin çalışma yürüttüğünü ifade ederek; “Kasabamızda alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile birlikte, peyzaj ve ağaçlandırma çalışmalarımız hızlı bir şekilde sürüyor. Projelerimizi etap-etap planladık. Biz, bugüne kadar hep, ‘önce insan, önce hizmet’ dedik. 2023 yılına kadar; hepimizin yüz akı olacak, herkesin ziyaret etmek isteyeceği geçmişine sahip çıkan ve aynı zamanda çağına uygun bir kasabanın mümkün olduğunu düşünüyor ve inanıyoruz. Hep birlikte çok çalışırak bunu başaracağız” şeklinde konuştu.