• facebook
  • twitter
-A | A+

Kaymaklı'da İftar Sofrası Kuruldu

Haber Tarihi: 28/05/2017
Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, vatandaşların bu yıl da oruçlarını Kaymaklı Belediyesi Taziye ve Konuk Evi içinde kurulan iftar sofrasında açacaklarını söyledi.

Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Elma, “Her Ramazan’da olduğu gibi bu Ramazan’da da birlik ve beraberlik duygusunu esas alarak bu ortamı paylaşmak isteyen bütün hemşehrilerimize sunmak üzere iftar sofrasını hazırlamış bulunuyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de hazırlığımızı tamamladık. İnşallah Ramazan’ın ilk gününden, ilk iftarından itibaren Ramazan boyunca iftar soframız olacaktır. Ben bütün hemşerilerimizi buraya davet ediyorum.” dedi.

Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma mesajında, evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan bir Ramazan ayına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.
Başkan Elma: "Gönüller arasında köprüler kurarak, paylaşmayı, birlikte yaşamayı hep birlikte hakim kılmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni barındıran Ramazan ayının Türk ve İslam alemine, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyor, tüm vatandaşlarımızın bu mübarek ayını tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.