• facebook
  • twitter
-A | A+

Lise Sokağa Yeni Yol Açılıyor

Haber Tarihi: 17/04/2017
Kaymaklı Belediyesi, kasaba içi ulaşımın daha sağlıklı yapılabilmesi için planlanan projeleri bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.

Kaymaklı Lisesi'nin batısından başlayarak Nevşehir yoluna bağlanacak yol 10 metre genişliğinde olacak. Kaymaklı Lisesi ve bölgede yapılacak önemli projelerin getireceği yoğunluk ve vatandaşların yoğun taleplerini göz önünde bulunduran Kaymaklı Belediyesi, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Hafriyat ve dolgu çalışmalarının devam ettiği yolun birinci etabını tamamlanmış olacak.

Yapılan yeni yol açma çalışmalarını değerlendiren Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma Kaymaklı’nın sorunlarının çözümü için Kaymaklı Belediyesi olarak var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Başkan Elma: “Kaymaklı'nın her metrekaresine gerekli hizmetleri götürüyoruz. Bu hizmeti ise konusunda uzman ekiplerimizle, ortak akılla, bölge sakinlerinin görüşlerini de alarak doğru projeler üreterek yapıyoruz. Çevre yolu dahil kasaba içerisinde de açtığımız yollar trafiğinin rahatlamasını sağlayacak. Planlanan projeleri etap etap yapacağız. Amacımız birinci etabı bitmek üzere, var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.